27 Sie

Jakie mobilne WC wybrać?

Organizujesz imprezę w plenerze? Musisz zadbać o odpowiednie zaplecze sanitarne. Bez tego żadna impreza nie ma prawa się odbyć. Na rynku jest ogromny wybór przenośnych toalet i kontenerów socjalnych. Radzimy, jakie rozwiązanie będzie najlepsze.

Przenośne WC idealne na imprezy jednodniowe

Najprościej dobrać sanitariaty na krótkie wydarzenie. Większość organizatorów decyduje się wówczas na mobilne WC o standardowym wyposażeniu, czyli składające się jedynie z ubikacji. To bardzo popularny sposób. Żeby zainstalować obiekty, wystarczy skontaktować się z firmą świadczącą tego typu usługi. Jej przedstawiciele o umówionej wcześniej porze dostarczą toalety na miejsce i zajmą się ich montażem. Najczęściej układa się je w jednym rzędzie – tak by zajmowały stosunkowo mało miejsca. To w zupełności wystarczy. Usatysfakcjonowani są wszyscy: począwszy od organizatorów, a skończywszy na gościach, którzy mają się gdzie załatwić w dobrych warunkach. Są też propozycje dla bardziej wymagających – toalety podgrzewane z umywalką podajnikiem na ręcznik, a także dozownikiem na mydło. Jednak na takie rozwiązanie decyduje się niewiele osób, bo jest znacznie droższe, a mobilne WC o standardowym wyposażaniu w zupełności wystarcza. Bardziej wygórowana propozycja jest zwykle wybierana w przypadku zamkniętych wydarzeń lub też dla artystów występujących na scenie, którzy często jako warunek konieczny stawiają toalety o wyższej klasie.

A może sanitariaty z prysznicem?

Na wydarzenia trwające kilka dni dobrym pomysłem będą kontenery socjalne wyposażone w umywalki i kabiny prysznicowe, w których będzie się można odświeżyć. Ich ogromną zaletą jest to, że nie wymagają podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Są wyposażone w zbiorniki na czystą i zimną wodę. Mają zainstalowany bojler podgrzewający wodę. To sprawia, że warunkami nie odbiegają od tych w domu. Prysznice są czyste i zadbane, użytkownicy mają zapewniony komfort c.w.u. Do wyboru są kontenery, które montuje się w jednym miejscu i można z nich korzystać przez dłuższy czas. Instaluje się na wydarzeniach komercyjnych, a także stawia na placach budów. Innym rozwiązaniem są przyczepy sanitarne. Są o tyle wygodne, że można je przymocować do zwykłego osobowego samochodu i zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Z takiego wyjścia korzystają najczęściej ludzie, którzy muszą pokonywać często zmieniać lokalizację. W ten sposób nie muszą korzystać z gotowej infrastruktury sanitarnej i staja się niezależni.
Wybierz rozwiązanie dla siebie: http://wcserwis.pl/

Dodaj komentarz