7 Lis

Organizujesz osiemnastkę? Postaw na dobre zdjęcia z imprez

Są wydarzenia w życiu, które zdarzają się tylko raz i trzeba zadbać o to, by były niepowtarzalne. Jedną z takich rzeczy są osiemnaste urodziny. To wyjątkowy moment, który trzeba uwiecznić, by mieć niezapomnianą pamiątkę. Zdjęcia można robić samodzielnie, ale nie wyjdą one tak dobrze, jak powinny. Znacznie lepiej jest postawić na inne rozwiązania.

Jak działa fotobudka?

Na większe imprezy doskonale sprawdza się fotobudka. Nie zajmuje wiele miejsca, a w dowolnej chwili można do niej wejść, by zrobić sobie dobrej jakości zdjęcia. Nie ma problemu z zachowaniem ostrości lub wykadrowaniem. Urządzenie jest w pełni zautomatyzowane. Zdjęcia z imprez bardzo łatwo się w ten sposób robi. Im więcej alkoholu we krwi, tym bardziej stają się oryginalne. To znacznie lepsza propozycja niż fotki z komórki lub aparatu. O ile na początku imprezy nie ma problemów, by je robić to w miarę rozwoju zabawy nikomu nie chce się już cykać zdjęć. Co gorsza mogą one wyjść nieco rozmazane. Drinki, taniec i inne zabawy sprawiają, że nie będziemy w stanie zrobić przyzwoitych fotek. Do tego dochodzi jeszcze różne oświetlenie. Zazwyczaj nikt z nas nie bawi się przy pełnym świetle. Znacznie łatwiej jest zainwestować w fotobudkę. Wtedy zyskamy pewność, że zdjęcia wyjdą tak jak trzeba. Sprzęt został bowiem stworzony do tego, by za jego pośrednictwem robić ciekawe, a przede wszystkim, oryginalne fotki.

Jak wynająć urządzenie?

Fotobudka to niesamowite zdjęcia z imprez, a jej organizacja jest banalnie prosta. W zasadzie wystarczy zadzwonić do firmy, która specjalizuje się w tego typu rzeczach i ustalić najważniejsze szczegóły, takie jak termin, ilość uczestników. Następnie trzeba się umówić, w jaki dzień sprzęt ma zostać dostarczony i wpłacić zaliczkę. Przynajmniej tak to działa w większości firm. Tyle wystarczy. Resztą nie warto się już przejmować. Choć dostawców tego typu rozwiązań jest cała masa, to jednak fotobudki różnią się od siebie. Są takie, w których można robić tylko zdjęcia, ale bywają też takie, gdzie można zmieniać tło. Część ma też funkcję Streaming Live, która umożliwia bezpośrednią publikację zdjęć na Facebooku lub też wysyłanie maili. W ten sposób można dzielić się wrażeniami już podczas samej imprezy. Co ważne nie zajmuje się wtedy kolejki, bo komputer jest ustawiony na zewnątrz co otwiera dużo większe możliwości. Sama obsługa fotobudki jest banalnie prosta. Nic dziwnego, że z roku na rok usługa staje się coraz popularniejsza.

Dodaj komentarz