17 Sie

Telebimy pomocne przy organizacji imprez plenerowych

Niezależnie czy organizujemy pokaz mody czy koncert, musimy zadbać o to, by widowisko było atrakcyjne. Tylko w ten sposób można znacznie zwiększyć obroty. Nowoczesne technologie pozwalają na pokazanie tego co dzieje się na scenie widzom, którzy stoją daleko od sceny.

By być w centrum uwagi

Bez tych nowoczesnych nośników wiele imprez plenerowych nie byłoby tak ciekawych. Za pośrednictwem kamer i dużych ekranów można śledzić najmniejsze szczegóły, które dzieją się na estradzie. To bardzo duże udogodnienie, szczególnie dla osób, które nie mają możliwości być blisko sceny. Telebimy mają wszechstronne zastosowania. Używa się ich podczas konferencji w plenerze, koncertów, festynów i innych wydarzeń. Są bardzo dokładne, a uzyskany obraz jest bez zarzutu. Wszystko jest bardzo wyraźne. To sprawia, że takie rozwiązania zyskują coraz większe uznanie wśród organizatorów eventów. Wprawdzie bez telebimów też można ciekawie i twórczo spędzić czas, ale z ich użyciem jest zdecydowanie lepiej. Można pokazać nie tylko to co się dzieje w czasie rzeczywistym, ale odtwarzać również nagrane wcześniej filmy i pokazy.

Telebimy dla reklamodawców

Każda impreza musi na siebie zarobić. Kanałów jest wiele: od sprzedaży biletów po reklamy, stoiska z żywnością. Coraz częściej udostępnia się w przerwach telebimy jako przestrzeń reklamową. Dla firm jest to okazja dotarcia do docelowych odbiorców zgromadzonych w tym samym czasie w jednym miejscu. Dla organizatorów z kolei to bardzo dobra szansa na zarobek bez większego wysiłku. Telebimy, tak czy siak, trzeba przygotować, a reklamy wyświetlają się na nich pomiędzy występami . Nie przeszkadzają w imprezie. Nie działają drażniąco na uczestników. Trzeba oczywiście dobrze przygotować rzeczy, które zaprezentujemy dla widzów. Muszą być one dobrze opracowane i przede wszystkim przygotowane do konkretnego targetu. Tylko w ten sposób kampania reklamowa będzie skuteczna.

Wypożyczyć czy kupić?

Możliwości jest dużo. Telebimy można wypożyczyć na czas trwania imprezy lub kupić i mieć je cały czas. To jaką formę wybierzemy, zależy od naszych potrzeb. Jeśli często organizujemy podobne eventy, lepiej będzie raz zainwestować i korzystać z gotowych rozwiązań przez długi czas. Jeśli z kolei tego typu wydarzenie odbywają się sporadycznie, nie warto specjalnie kupować urządzeń. Tym bardziej, że nie są to drogie usługi. Wypożyczenie ma wiele plusów, bo firma, z którą podpiszemy umowę dostarcza sprzęty w wyznaczone wcześniej miejsce i zajmuje się też prawidłowym podłączaniem. Przez cały czas trwania imprezy ekipa techniczna jest w pobliżu i w razie czego usuwa wszelkie usterki. Mając własne sprzęt, trzeba organizować zaplecze techniczne we własnym zakresie. Najlepiej od razu znaleźć sobie współpracowników, którzy będą obsługiwali imprezy plenerowe. Trzeba też znaleźć miejsce, by przechowywać telebimy. Z tego powodu często łatwiej jest wypożyczyć urządzenia niż mieć je na stałym wyposażeniu. Jak widać telebimy są bardzo pomocne i łatwo zrobić z nich dobry użytek.

Dodaj komentarz